Billboard Reklam

Billboard Reklam

Billboardlar en yaygın kullanılan ve en iyi bilinen açıkhava reklam mecrasıdır. Reklamların en yüksek düzeyde görünümünü sağlar. Araç trafiğinin ve yaya yoğunluğunun olduğu yerlere ve kavşaklara konumlandırılan billboardlar

Led Işıklı Tabela

Led Işıklı Tabela

Led Işıklı Tabelalar standart tabelalara göre daha etkili ve dikkat çekici reklam araçlarıdır. Sabit olabildiği gibi kayan yazı olarak da tasarımı yapılan bu tabelalar gündüz ve gece rahatlıkla görünür haldedir.

Işıklı Totem Tabela

Işıklı Totem Tabela

Işıklı Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Tabela kişinin ne iş yaptığını ve ticari piyasada kendisini tanıtmasının en önemli aracıdır ve özen gösterilmelidir.

 Yön Tabelaları

Yönlendirme Tabelası

Manisa Turgutlu’da yönlendirme tabelasına ihtiyacı bulunan tüm işyeri veya ofis sahiplerinin bu ihtiyacını karşılayacak firmamızın ürettiği yönlendirme tabelaları dikkat çekici ve kalitesi ile çözüm üretmektedir.

Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf

Krom kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

Işıksız Totem Tabela

Işıksız Totem Tabela

Işıksız Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Tabela kişinin ne iş yaptığını ve ticari piyasada kendisini tanıtmasının en önemli aracıdır ve özen gösterilmelidir.

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Her zaman gösterişli olmak isteyen şirket ve dükkânların ilk tercihi olan ışıklı tabela çeşitleri, gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün kendini yenileyen bir sektör haline geldi.

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyumkutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

Cam Giydirme

Cam Giydirme

Cam Giydirme, cam zemin üzerine yapılan özel uygulama teknikleri ile tasarlanır. Binaların cam yüzeyleri, işyerleri, araçlar gibi çeşitli alanlarda kullanılır.

Neon Tabela

Neon Tabela

Neon Tabela tercihi genellikle iç mekan ve aydınlatmada kullanılan enerji sarfiyatı diğer florasan grubuna oranla %60 daha düşük oluşudur. Ayrıca loş bir ışık yayması sebebiyle ayrı bir tercihtir.

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız tabelalar herhangi bir ışık düzeneği ile aydınlatılmayan reklam araçlarıdır. Karanlıkta görülmesinin bir anlamı olmadığı düşünülen nitelikte bölgelerde kullanılmaktadır.

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme

Cephe giydirme sistemleri, firmanızı tam anlamıyla yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan en önemli reklam unsurlarından biridir. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da

Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

Cnc Kesim Kutu Harf

Cnc Kesim Kutu Harf

Özgüvenç Reklam CNC Kesim Kutu harf tabelalar isteğe göre ışıklı veya ışıksız olarak yapılabilmektedir. Işıklı kutu harflerde kullanılan malzemeler iç ve dış mekanda uzun ömürlü malzemelerdir.

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme, firmanızın yollardaki yüzüdür. Bu nedenle en kaliteli malzemelerle hazırlanıp uzman ekipler tarafından uygulanması gerekmektedir. Uzman tasarım ekibimiz

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp