Yön Tabelaları

Yönlendirme Tabelası

Tabela seçeneklerinin arasında yerini alan ve günlük süreçte her şekilde karşımıza çıkan Yönlendirme Tabelası hayatımızda çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Manisa Turgutlu’da yönlendirme tabelasına ihtiyacı bulunan tüm işyeri veya ofis sahiplerinin bu ihtiyacını karşılayacak firmamızın ürettiği yönlendirme tabelaları dikkat çekici ve kalitesi ile çözüm üretmektedir.

Özgüvenç Reklam Ajans - Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme Tabelası gerek firmayı bulmak amaçlı yol kenarlarında, gerekse kamu kurmları başta olmak üzere, Firmanızın iç mekanlarında kat ve oda yönlendirmelerinde sıklıkla kullanılır.

İnsanlar yapı ortamlarında yönlerini bulmak için bilgilerini ve önceki deneyimlerini kullanırlar, ne gördüklerine, neden ve nasıl gördüklerine odaklanırlar. Yön bulma sistemleri (bilinmeyen) yapı ortamlarında çevredeki insanları bilgilendirme işlevine sahiptir, insanları doğru yönlere yönlendirmek için stratejik noktalarda bilgi vermek çok önemlidir.

Günlük süreçte sürekli karşılaşmış olduğumuz yönlendirme tabelaları genellikle kamu alanlarının ortak kullanım noktalarında, iş merkezleri, park gibi alanlarda kolaylıkla gidilmek istenen yere ulaşılmasını sağlayan adı üstünde yön veren tabelasıdır. Holding, iş merkezleri, ofisler, fabrika alanları, bunun gibi kurum girişleri, hangi katta hangi birimin yer aldığına dair gösterge amaçlı yönlendirme tabelası yer almaktadır.

Bir Yönlendirme Tabelası yazı tipi genellikle sans-serif türü olup, okunması kolay, basit bir tasarıma sahip çeşitli boyutlarda olabilir. Bu yazı tipleri iyi bir okunabilirlik sağlamak için büyük ideal yükseklik ve genişliğe sahiptirler. Kolay okunabilen bir yazı tipi kullanırken, yazı tipi birçok insanın mesajı okuyup net bir şekilde anlaması için tercih edilir. Bu nedenle bir yön tabela yazı tipi seçimi, yön bulma sisteminin çalışmasını sağlamak için en öncelikli faktörlerden biridir.

İnsanların ihtiyaçlarını sıkıntısız ve kolay bir şekilde giderebilmek amacı ile hazırlanan iç ve dış yönlendirme tabelaları da beraberinde büyük kolaylıkların yaşanmasına ve meydana gelebilecek olumsuzlukların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle hayatımızda yer alan yönlendirme tabelalarının en küçük işimizde dahi büyük ve kurumsal alanlar dâhil her yerde ne kadar çok işimize yaradığını anlayabilmekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp