Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Bulunduğumuz şehrin her yerinde onlarca iş yeri ve her iş yerinin birer tabelası bulunmaktadır. Bu kadar göz yoran bir kalabalık içinde bizim iş yerimizin nerede olduğunu nasıl gösterebiliriz diye düşünmeyin, Özgüvenç Reklam Turgutlu Işıksız Tabela kullanmak en iyi çözüm olacaktır.

Işıksız tabelalar herhangi bir ışık düzeneği ile aydınlatılmayan reklam araçlarıdır. Karanlıkta görülmesinin bir anlamı olmadığı düşünülen nitelikte bölgelerde kullanılmaktadır.

Son yıllarda özellikle devlet kurumları başta olmak üzere hemen hemen her işletme mutlaka dış cephelerinde üzerinde isimlerinin ve hangi alanda hizmet verdiklerinin yazılı olduğu bir tabela bulundurmaktadır.

Özgüvenç Reklam size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatta sağlama garantisi sunmaktadır. Son teknoloji aletler sayesinde uzun süre dayanıklı bir tabela ile kafanız rahat olacaktır.

Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp