Yön Tabelaları

Yönlendirme Tabelası

Manisa Turgutlu’da yönlendirme tabelasına ihtiyacı bulunan tüm işyeri veya ofis sahiplerinin bu ihtiyacını karşılayacak firmamızın ürettiği yönlendirme tabelaları dikkat çekici ve kalitesi ile çözüm üretmektedir.

Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf

Krom kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Her zaman gösterişli olmak isteyen şirket ve dükkânların ilk tercihi olan ışıklı tabela çeşitleri, gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün kendini yenileyen bir sektör haline geldi.

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyumkutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

Neon Tabela

Neon Tabela

Neon Tabela tercihi genellikle iç mekan ve aydınlatmada kullanılan enerji sarfiyatı diğer florasan grubuna oranla %60 daha düşük oluşudur. Ayrıca loş bir ışık yayması sebebiyle ayrı bir tercihtir.

Cnc Kesim Kutu Harf

Cnc Kesim Kutu Harf

Özgüvenç Reklam CNC Kesim Kutu harf tabelalar isteğe göre ışıklı veya ışıksız olarak yapılabilmektedir. Işıklı kutu harflerde kullanılan malzemeler iç ve dış mekanda uzun ömürlü malzemelerdir.

Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız tabelalar herhangi bir ışık düzeneği ile aydınlatılmayan reklam araçlarıdır. Karanlıkta görülmesinin bir anlamı olmadığı düşünülen nitelikte bölgelerde kullanılmaktadır.

Led Işıklı Tabela

Led Işıklı Tabela

Led Işıklı Tabelalar standart tabelalara göre daha etkili ve dikkat çekici reklam araçlarıdır. Sabit olabildiği gibi kayan yazı olarak da tasarımı yapılan bu tabelalar gündüz ve gece rahatlıkla görünür haldedir.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp