Cnc Kesim Kutu Harf

Cnc Kesim Kutu Harf

Pleksi kimisi tarafından akrilik, mika gibi isimlerle bilinen bir reklamcılık malzemesidir. Pleksi 0.5mm ile 30mm arasında çeşitli kalınlıklarda levhalar olarak reklamcılık ve bundan farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Reklamcılıktaki birçok kullanımından yalnızca bir tanesi olan pleksi kutu harf tabela, kutu harfler içerisinde en çok beğeni toplayanıdır. CNC Kesim Kutu Harf Paslanmaz, Pleksi ve Alüminyum olmak üzere 3 ayrı materyalden üretimi mümkündür. Bu 3 ayrı materyalin kendine özgü üretim şekilleri bulunmaktadır.

Kutu harf imalatında küçük harflerde 3mm pleksi levha, büyük harflerde ise 5mm pleksi levha kullanılmaktadır. Akrilik levhalar Cnc Router denilen bilgisayarlı yüksek hassasiyetli kesim tezgahlarında istenilen tabela tasarımına göre kanal açılır ve kesilir. Bu açılan kanallara isteğe göre pleksi veya alüminyum şeritler ile derinlik kazandırılır ve kutu harf ortaya çıkar.

Özgüvenç Reklam Işıklı Kutu Harf Tabela

Hava karardıktan sonra tabelalar görünürlüğünü yitirecektir. İnsanlar tabelalarının her zaman görünmesini istemektedir. Bu noktada devreye led ışıklı pleksi kutu harf tabela girmektedir. Kutu harf tabelalar isteğe göre ışıklı veya ışıksız olarak yapılabilmektedir. Işıklı kutu harflerde kullanılan malzemeler iç ve dış mekanda uzun ömürlü malzemelerdir. Yağmura ve suya dayanıklı, sertifikalı ürünler kullanılmaktadır.

CNC Kutu harf tabela fiyatları her tabelaya göre farklılık göstermektedir. Tabelada kullanılan malzemelere, tabelanın boyutuna gibi bir çok unsura bağlıdır.

Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Kutu harfler paslanmaz krom ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneğide mevcuttur ve içten led ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturur. CNC Kesim Kutu Harf Tabela uygun fiyatlarla kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Her nevi CNC Kesim Kutu Harf Tabela, ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp