Billboard Reklam

Billboard Reklam

Billboardlar en yaygın kullanılan ve en iyi bilinen açıkhava reklam mecrasıdır. Reklamların en yüksek düzeyde görünümünü sağlar. Araç trafiğinin ve yaya yoğunluğunun olduğu yerlere ve kavşaklara konumlandırılan billboardlar, reklamların maksimum seviyede görünümünü sağlar. Yanyana bir kaç Billboard birlikte kullanılarak oluşturulan reklamlarla daha etkiliyeci mesajlar verilebilir. Billboardlar özel proje uygulamaları için uygun bir açıkhava reklam ünitesidir.

Manisa Turgutlu'da faaliyet göstermekte olan Özgüvenç Reklam firmamız tarafından tasarlanan ve üretilen billboard baskıları, müşterilerimiz için detaylı ve kaliteli çözüm imkanları sunmaktadır. Gerek uzman ekibimiz gerekse profesyonel ekipmanlarımızla istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en kaliteli billboard baskı hizmeti sunuyoruz.

Billboardların en büyük özelliği ise geniş kitlelere 24 saat boyunca hitap edebilmesidir. Billboardlar Açık alanlarda, yol ve cadde kenarlarında kullanılacak olan reklam tanıtım aracıdır. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir. İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Bu tabelalar “yol tabelası” olarak da isimlendirilmekte ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır. Turgutlu, Manisa, Salihli' de Özgüvenç Reklam sizlere Billboard hizmetleri vermektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp