Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Bulunduğumuz şehrin her yerinde onlarca iş yeri ve her iş yerinin birer tabelası bulunmaktadır. Bu kadar göz yoran bir kalabalık içinde bizim iş yerimizin nerede olduğunu nasıl gösterebiliriz diye düşünmeyin, Özgüvenç Reklam Turgutlu Işıklı Tabela kullanmak en iyi çözüm olacaktır.

Işıklı Tabela; firmaların isimlerinin dikkat çekmesini istediği noktalarda başvurduğu, özellikle gece karanlığında tabelanın ışığı ile mutlaka etraftan geçenlerin dikkatini çekmeyi başardığı en iyi pazarlama yollarından biri olan ışıklı tabela kullanımı, kullanan firmaya beraberinde birçok avantaj sağlamakta.

Her çeşit işletme için çeşitli şekillerde, yazılarda ya da amblemlerde yapılan ışıklandırmalar, hem müşterinin ilgisi çekiyor hem de kalite belirtisi olarak kabul görüyor. Az elektrik harcayan sistemlerle, tüm gece ışıldayan tabelalar sayesinde, iş yerleri müşterilerine günün her saatinde farkındalık oluşturur.

Işıklı tabela denince en çok akla gelen çeşitleri pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır. Bu tabelaların, içerisinde alüminyum veya demir profilden yapılma bir iskelet, bu iskelet etrafında da 14cm’lik oluklu alüminyum profil bulunur.

Ön yüzeyde ışık geçiren pleksi (pleksiglas,akrilik) veya polikarbon levhalar, arka yüzeyde ışığı yansıtması için alüminyum gofrajlı levha bulunnur. Aydınlatma olarakta floresans lambalar kullanılır.

Işıklı Tabela Teknik Özellikleri

Işıklı Tabela sektörde en çok tercih edilen tabela çeşididir ki, sebebi bir iş yeri için gerekli olan alın tabelasının, hava karardığı zamanda, insanların gözüne hitap etmesini sağlamak ve güzel bir tasarımın ışıklandırılmasıyla etkili bir imaj yaratmaktır.

Işıklı Vinil Tabela

Uzun yıllardır en küçük işletmelerden, en büyük holdinglere kadar güvenle kullanılan ışıklı vinil germe tabela modelleri gözümüzde en alışık olduğumuz tabela çeşitlerinden. Bu tabelanın üretiminde tabelaya özel üretilmiş alüminyum kasa kenarları ile oluşturulan havuz tabanına ışık sızdırmazlı için gofraj kapatılır. Zemin içerisine aydınlatma malzemesi yerleştirilerek (floresan veya led ) aydınlatma sağlandıktan sonra kreatif bir çalışmayla iki boyutlu görsel oluşturulur. Görsel vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim yöntemleriyle uygulandık tan sonra daha önce oluşturulan ışıklı havuz sistemi üzerine gerdirilerk montajı yapılır.

Gece gündüz görüntüsü ve dijital kalite baskılı yazılarıyla, uzun ömürlü olan bu tabelalar, en çok tercih edilen ürünler arasında.

Işıklı Oyma Tabela

Direk marka ve marka amblemine dikkat çekmek isteyenlerin tercih ettiği, seçkin marka ve kurumsal iş yerinde sıklıkla kullanılan ışıklı oyma tabela modelleri, en farklı duruşa sahip tabelalardan.

Koyu zemin üzerine, şirketin isminin ya da marka ambleminin oyulmasıyla oluşturan bu modeller, tabela içi aydınlatma sayesinde göz alıcı bir hale bürünüyor.

Özgüvenç Reklam size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatta sağlama garantisi sunmaktadır. Son teknoloji aletler sayesinde uzun süre dayanıklı bir tabela ile kafanız rahat olacaktır.

Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp