Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Etkin bir reklam gerçekleştirmek ve marka bilinirliğini artırmak için, kutu harf günümüzde oldukça önemli hale geldi. En çok mağaza cepheleri için tercih edilen bu harfler, ışıklı veya ışıksız tasarım üzerinden seçim imkanı tanımaktadır. Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir.

Plexi adını almasının sebebi ise kutu harfin plexiglass adı verilen malzemeden yapılıyor olmasıdır. Normal camlara göre çok daha dayanıklı olan plexi; renkli, şeffaf, fosforlu gibi pek çok çeşidi olan plastik bir camdır.

Kutu Harf Tabela

Düzenli bakımları yapıldığında uzun ömürlü olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Reklamcılık alanında faaliyet gösteren firmamızın plexi kutu harf hizmetlerini en uygun fiyatlarla en kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Pleksi kutu harflerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de farklı renklerde kullanıma müsait olmalarıdır. Ayrıca harflerin şeklini belirlemek de mümkündür. Bu sayede hem çok ilgili çekici hem de çok özgün tanıtım tabelaları oluşturmak mümkündür.

Firmamız kişilerin isteklerine göre çeşitli renk ve şekillerde pleksi kutu harf üretimi yapabilmektedir.

Firmamız, sunmuş olduğu çeşitli tabelalar ile herkesin ilgisini çekecek ürünlere sahiptir. Bu ürünler sayesinde reklamcılık alanında iyi bir imkan sunmaktayız. Tamamen kişiselleştirilebilen pleksi kutu harfler ile birçok müşterinin ilgisini çekmek mümkündür.

Özgüvenç Reklam Tabela

Tamamen aşamalı ve profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen hizmetimiz, Turgutlu reklam tabela adına uzun ömürlü bir yapı sunuyor. Öncelikle yapılan yerinde etüt çalışması eşliğinde süreç başlar. Fiziki etüt profesyonel grafik ekibimiz bünyesinde ele alınarak değerlendirilir. Bu konuda firmanın logosu, konsepti ve cephesi ele alınarak çalışmalar yapılır. Böylece en uygun tasarım değişik renk, boyut ve tasarıma uygun şekilde gerçekleştirilir.

Dikkat çekicilik dışında pleksi kutu harf tabelalarının diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlü olması ve renk bakımından sağlıklı olup solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmaması nedeniyle de tercih adilmektedir.

Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp