Işıksız Totem Tabela

Işıksız Totem Tabela

Manisa Turgutlu'da faaliyet göstermekte olan Özgüvenç Reklam firmamız tarafından tasarlanan ve üretilen Totem baskıları, müşterilerimiz için detaylı ve kaliteli çözüm imkanları sunmaktadır. Gerek uzman ekibimiz gerekse profesyonel ekipmanlarımızla istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en kaliteli Totem billboard baskı hizmeti sunuyoruz.

Işıksız Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Tabela kişinin ne iş yaptığını ve ticari piyasada kendisini tanıtmasının en önemli aracıdır ve özen gösterilmelidir. Totem tabela, esasında günlük hayatımızda karşılaşılan reklam tanıtım biçimidir. Herkes bu tabelaya yolculuk sırasında denk gelmiştir. Açık alanlarda, yol ve cadde kenarlarında kullanılacak olan reklam tanıtım aracıdır. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir. İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Bu tabelalar “yol tabelası” olarak da isimlendirilmekte ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır. Turgutlu, Manisa, Salihli' de Özgüvenç Reklam sizlere totem tabela ve billboard hizmetleri vermektedir.

Totem Tabela Avantajları nelerdir?

Totem Tabela Kalabalık kesime hitap ettiği için ilgi uyandırıcı bir özelliğe sahiptir. Renk seçimi de önemlidir ve bu seçim müşteri kararına göre yapılır. İster rengârenk ister sade görünümler tercih edilebilir. Maliyet olarak uzun vadede bir hayli avantaj sağlar. Uzun seneler kullanıma uygun hazırlanmış Totem Tabela markanızı en iyi biçimde temsil eder ve markanın reklam tanıtımını yapar. Görünüşü ile oldukça gösterişli olduğundan akılda kalıcı bir etkiye sahiptir. Aynı anda birden kişiyi etkileyebilir ve büyük kitlelere ulaşır. Müşterilerin merakını çekip onları firmaya yönlendirmede bir hayli etkili reklam tanıtım aracıdır. Bu avantajlı tabelalarla sizde markanızın ya da firmamızın tanınmasını sağlayabilirsiniz ve bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Totem Tabelanın montaj yapısı bir hayli önem arz eder çünkü tabela zaman içerisinde bakım istemektedir. Bakımı yapılmayan tabelalar çürür ve paslanır. Bu da kötü bir görüntüye sebebiyet verir. Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. Totem Tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp