Neon Tabela

Neon Tabela

Cam boruların belirli bir sıcaklığa kadar ısıtılması, ısıtılan borular şekillendirildikten sonra boruların içerisine neon gaz doldurulması ile elde edilen tabelalara Neon Tabela adı verilir. Bu görseller çok gösterişli ve estetik yapıda,göz alıcı renklerle üretilen reklam mecralarıdır.

Genellikle bar, restoran, eğlence merkezleri gibi yerler için oldukça uygundur. Turgutlu Neon Tabela yapımı, diğer çalışmalara nazaran daha çok dikkat edilmesi gereken, ince işçilik isteyen bir tabela çeşidi olduğu için bu alanda profesyonel olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Özgüvenç Reklam Geniş ürün yelpazesiyle ele aldığımız profesyonel hizmet altında, sizlere en iyi Neon Tabela çeşitlerini sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Farklı Bir Görünüm İçin Işıklı Neon Tabela

Neon Tabelalar hemen hemen her renkte imal edilmektedir. Neon Tabelaların elektrik tüketimi 220 volt civarındadır. Neon çubuklarının yanması için elektriğin sağlıklı bir şekilde gelmesi için trafolara ihtiyaç vardır. Neon tabelalar uzun ömürlü oldukları ve görsel estetik açısından son derece etkileyici olduğundan oldukça tercih edilen bir reklam aracıdır. Çevrecidir ve etrafta herhangi istenmeyen bir durum yaratmaz. Kaliteli malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirildiğinden dolayı, uzun ömürlü bir yapı oluşturur.

Bu sebepten dolayı günümüzde firmaların büyük bir çoğunluğu, tercihini ışıklı neon tabela üzerinden yapıyor. Neonla yapılan tabelalar kesinlikle sıradan olmaz. Diğer mekanlara göre farkını kullanılmaya başlandığı an itibariyle gösterir. Özel projelendirme dahilinde ele aldığımız anlayışımızda, ihtiyacınız doğrultusunda farklı modeller sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp