Cephe Giydirme

Cephe Giydirme

Cephe giydirme işlemleri binaların dış cephelerinde cam malzemenin yoğun olarak kullanıldığı bölgelere uygulanabilmektedir.

Giydirme cephelerin tercih edilmesinde çeşitli faktörler rol oynar. Fonksiyonel, estetik ve hafif olmalarının yanı sıra güneş ışınları, yağmur, gürültü ve diğer çevresel zararlardan korunması, olası şekil hatalarını gidermesi, renk ve doku bozukluğu gibi estetik kusurların bulunmayışı, yalıtım ile enerji tasarrufu sağlaması gibi çeşitli faydalara sahiptir.

Cephe giydirme sistemleri, firmanızı tam anlamıyla yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan en önemli reklam unsurlarından biridir. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Özgüvenç Reklam Ajansı olarak biz de size, en kaliteli dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak sizlere uzun ömürlü bir reklam olanağı sunuyoruz.

One Way Visiyon (Delikli Folyo): Cam yüzey kaplanmış binalarda uygulanan bir yöntemdir. One Way Vision uygulanan binalarda dışardan bakıldığında dijital baskı yüzeyi, yani reklam görülmektedir. İçerden bakıldığında ise folyonun delikli yapısı sayesinde dışarı net bir şekilde görülmektedir.

Mesh İle Cephe Giydirme (Mesh Germe): Teknik adı Mesh olan delikli branda, rüzgar geçirmesinde bir sakınca olmayan yapıların giydirilmesinde kullanılır. İnşaat iskelesi, inşaat cephesi ve eski binalar gibi. Bu sistemin avantajlarından biri, dümdüz bir görüntü oluşturacak şekilde gerildiği için dış yüzeyi cam olmayan cephelerde de kullanılmasıdır. Ancak delikli yapısı nedeniyle çabuk kirleneceğinden, üzerindeki baskının soluk görünmesi olasıdır.

Vinil Germe: Folyo kaplama ile aynı yüzeylere uygulanabilmektedir. Folyodan farkı ise, girintili çıkıntılı yüzeylere de uygulanabilme özelliğidir. Kaplama sonrasında bina dümdüz halde görünür. BU görüntüyü elde etmek için kaplamanın uygulanacağı yüzeye profiller kesilip hazırlanır ve vinil, bu profilleri üzerine gerdirilir.

Folyo Kaplama: Cam ya da kompozit panel kaplı dış cephelerde uygulanmaktadır. Cam yüzeylere uygulandığı taktirde içeriden bakıldığında kaplamanın arkası görünür, dışarısı görünmez.

Dış Mekan Dijital Baskı

Bilboard, araç giydirme, bina dış cephe kaplama, afiş, broşür vb. açık hava reklamcılığında kullanılmaktadır. Her tür hava koşuluna karşı dayanıklılık gösteren dijital baskı günümüzde en çok tercih edilen tekniklerden biridir. Özellikle araç giydirme konusunda birçok kurumsal firma, yapılan reklama göre düşük maliyetiyle dijital baskıyı tercih etmektedir. Reklamı yapılan ürünün veya verilen hizmeti sembolize eden görselin istenilen boyutlarda tasarlanabilmesi dijital baskıyı cazip kılar. Özellikle hazırlanan tasarımın görüntü kalitesi açısından çok iyi seviyede olması dış mekan dijital baskıyı her sektörde karşımıza çıkarmaktadır.

Geniş cam bir cephenin basılı bir malzemeyle örtülmesi sonucu içeriden dışarının ve dışarıdan içerinin görülmemesi, içeride ısı kaybı yaşanması gibi problemler ortaya çıkıyordu. Halk arasında delikli folyo olarak bilinen yeni yöntem sayesinde bu tür problemlerin önüne geçiliyor. Ayrıca one way vision adı verilen bu yöntemin cephelere uygulanması işlemi de oldukça kolay olmakta ve başarılı sonuçlar vermektedir.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti Özgüvenç Reklam Ajansı farkıyla alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp