Cam Giydirme

Cam Giydirme

Cam görsel uygulamaları, cam zemin üzerine yapılan özel giydirme teknikleri ile tasarlanır. Binaların cam yüzeyleri, işyerleri, araçlar gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Genellikle reklam amaçlı yapılan cam görsel uygulamaları, aynı zamanda hoş bir görünüm yaratmak için ideal bir yöntemdir.

Son yıllarda estetik algısının ve dış cephe görünümünün değerinin artması ile birlikte firmalar için hizmet verdikleri binaların görünümleri önemli hale geldi. Cam malzemesinin yapı olarak gösterişsiz ve ağır bir görüntü sunmasının önüne geçmek için cam giydirme uygulamaları yapılmaktadır.

İşyerlerinin cam yüzeylerine yapılacak can giydirme işin içeriğine ve işyerinin konseptine uygun olarak tasarlanarak uygulanır. Büyük binaların cam yüzeylerine reklam için yapılan uygulamalar işyerinin isim ve logo bilgilerini en dikkat çekici şekilde yansıtacak şekilde yapılır. Araba camlarında kişilerin öze zevklerine göre çeşitli resim ve şekiller olabileceği gibi yine işyeri araçlarında reklam olarak da uygulanır.

Cam görsel uygulamaları için firmamızdan alacağınız hizmet ile çok dikkat çekici ve etkili reklam yapabilirsiniz.

Cam giydirme uygulaması ile binaların büyük bölümü camdan oluşan cephelerinin dışarıdan bakıldığında bir görsel veya metin içermesi sağlanır. Bina içlerinden dışarının rahatlıkla görülebildiği bu uygulama da dışarıdan bakıldığında cama giydirilen görsel veya metinin görülmesi gerçekleşir. Cam giydirme uygulamaları ile aynı zamanda bina içlerine gelen güneş ışıklarının isteğe bağlı olarak az ya da çok engellenmesi de mümkün olmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp