Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme, firmanızın yollardaki yüzüdür. Bu nedenle en kaliteli malzemelerle hazırlanıp uzman ekipler tarafından uygulanması gerekmektedir. Uzman tasarım ekibimiz, aracınıza en uygun tasarımı yapabilmektedir. Tasarımlar, en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Aracın üzerindeki girinti çıkıntılar, camlar, plakalık, lambalar gibi detay gerektiren çalışmalar, tarafımızdan itina ile yapılmaktadır.

Araç giydirme denilen işlem özellikle reklam amaçlı olarak firmaların kendi işlerinde kullandığı ticari araçlarının veya şahsi otomobillerinin dış cephesine uygulanan bir tür baskı yöntemidir.

Ulaşımda hizmet veren firmaların otobüslerinin dış cephesinde de sıklıkla uygulanan araç giydirme işlemi oldukça titiz bir biçimde yapılmalıdır. Öncelikle araç giydirme işlemi yapılmadan önce firmamızın uyarılarını dikkate alarak aracınızı hazır hale getirmelisiniz. Aracı kaplayacak baskının bir rulo halinde araca geçirildiği işlem özenle uygulanırsa giydirme işlemi hatasız ve kaliteli; işlemin ömrü daha uzun olacaktır.

Maliyet Bakımından Avantajlı Araç Giydirme Reklamları

Araçların üzerine işlenen reklamlar ile tanıtım yapmak çok kullanışlı olmaktadır. Araç giydirme işlemi, maliyet bakımından uygun olması sayesinde oldukça avantajlıdır. Çok yüksek maliyeti bulunmayan bu uygulama ile reklamlarınızı yapabilirsiniz. Firmamızın araçlara uyguladığı giydirme işlemi ile hem uygun maliyetli hem de uzun ömürlü bir şekilde tanıtım yaparsınız.

Araçların üzerine yapılacak olan reklam çalışmaları her firmaya özel olabilir. Aynı zamanda tamamen araç kaplama yapılabileceği gibi, sadece belirli kısımlara da kaplama yapılabilir. Renkli ve canlı olan bu araç kaplama reklamları oldukça etkili bir tanıtım yöntemidir. Araçlar sürekli dolaşım halinde olduğu için reklam da daha geniş bir alana yayılır.

Bu reklam yöntemi ile oldukça iyi bir şekilde tanıtım yapılabilmektedir.

Dünyada gelişen ve geliştirilen teknolojileri sadece takip etmek değil aynı zamanda bu gelişmelere yön vermek.Siz de yüzlerce müşterimizle yürüdüğümüz bu yolda ailemize katılabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti Özgüvenç Reklam farkıyla alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Telefon ve Mail adresinizi bırakın; Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için Özgüvenç Reklam'dan teklif isteyiniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.

"Sosyal Medyada Bizi Takip Edin"

Adres

Şehitler Mahallesi, İzmir Ankara Asfaltı No:79 Turgutlu / MANİSA

İletişim

  • +90 (505) 090 95 05
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma : 09.00 - 17.00
  • Cumartesi : Tatil
  • Pazar : Tatil
WhatsApp